Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:29:00
162304
Opis: Śląsk, brakteat, XV w., Świdnica, Łeb dzika w prawo, nad nim litera S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.13 g, rzadsza odmiana z literą S
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8698 (R4), Fbr 356

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 287

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  320 zł
4)  280 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  200 zł
8)  190 zł
9)  95 zł
10)  85 zł