Polska, zestaw 5 nakrętek:

Polska, zestaw 5 nakrętek:

Polska, zestaw 5 nakrętek:

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:40:40
161836
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw 5 nakrętek:, nakrętki sygnowane: Grabski, Sztechman, Nagalski, Harcerska Tłocznia, Mennica Państwowa
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 5 sztuki

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 509

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  50 zł