Polska, odznaka Urzędu Miasta Łódź

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:34:40
161818
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Urzędu Miasta Łódź, herb urzędowy w centralnej części odznaki, emaliowana, gładka strona odwrotna
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 27 mm, mosiądz srebrzony, słupek z nakrętką sygnowaną SZCZEPAŃSKI ŁÓDŹ

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 199

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  80 zł
5)  48 zł