Polska, odznaka pamiątkowa Ligi Morskiej i Rzecznej

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:34:20
161817
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Ligi Morskiej i Rzecznej, odznaka założonej w 1925 roku Ligi Morskiej i Rzecznej, która zajmowała się m.in. wspieraniem inicjatywy budowy portu w Gdyni.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony i złocony, 31 x 29 mm, słupek z nakrętką, na której: S BOBKOWICZ ŁÓDŹ PIOTRKOWSKA 132

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 571

1)  65 zł
2)  60 zł