Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:39:40
161922
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840 MW, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 224

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł