Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:12:00
161917
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWôF i napis wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.92 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Dav. 2676, Schnee 1047, Merseburger 1750

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 640

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 800 zł
4)  1 750 zł
5)  1 700 zł
6)  1 650 zł
7)  1 600 zł
8)  1 550 zł
9)  1 500 zł
10)  1 450 zł
11)  1 400 zł
12)  1 350 zł
13)  1 300 zł
14)  1 250 zł