Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Rozpoczęcie: 02-07-2018 18:00
Zakończenie: 12-07-2018 21:53:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:53:20
140623
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Krzyż z kółkami w kątach, wokoło imitacja napisu / Kapliczka saksońska, po bokach kółka z kulkami, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 1.08 g, gięty i pęknięty, patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195