wydawnictwa polskie, Marek Kołyszko - Konserwacja monet i medali, Warszawa 2012

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:34:00
91682
Opis: wydawnictwa polskie, Marek Kołyszko - Konserwacja monet i medali, Warszawa 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 76 stron formatu B5, oprawa kartonowa, pięknie zachowana

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 1161

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  34 zł
7)  30 zł
8)  18 zł
9)  16 zł