wydawnictwa polskie, Teofila Opozda - Mennica łobżenicka, wydawnictwo Ossolineum 1975

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:33:00
161011
Opis: wydawnictwa polskie, Teofila Opozda - Mennica łobżenicka, wydawnictwo Ossolineum 1975
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 210 stron formatu B5, kartonowa oprawa, nieliczne ilustracje w tekście, okładka lekko pogięta i poprzecierana, górny narożnik stron lekko zagięty

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 49

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł