wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:32:00
91683
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 255 stron formatu B5, oprawa twarda introligatorska z podklejoną okładką, piękny stan zachowania

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 51

1)  30 zł