wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, p..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:31:40
162057
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981, prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: stan dobry

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 167

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  150 zł
4)  50 zł
5)  48 zł