wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:31:20
91684
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski, Marian Pelczar - Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 117 formatu B5, oprawa kartonowa, piękny stan zachowania

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 68

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł