Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:31:00
91688
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 347 stron formatu A4, twarda oprawa, mnóstwo ilustracji w tekście, najobszerniejszy katalog polskich pieniędzy zastępczych, piękny stan

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 83

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  220 zł