wydawnictwa polskie, Kolekcja Lucow tom IV

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:30:20
162056
Opis: wydawnictwa polskie, Kolekcja Lucow tom IV, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM IV (1939-1945), 64 strony formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 4. części największego zbioru banknotów polskich, dotycząca okresu II Wojny Światowej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: piękny stan zachowania

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 123

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł