Polska, odznaka strzelecka za celność

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:33:20
161701
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka strzelecka za celność, nakrętka sygnowana BR GRABSKI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 32 mm, mosiądz
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 599-600

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1064

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  95 zł
6)  90 zł