Niemcy, krzyż za XXV lat Służby

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rozpoczęcie: 25-06-2018 18:00
Zakończenie: 05-07-2018 22:29:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:29:40
161269
Opis: Niemcy - Prusy, krzyż za XXV lat Służby, na dolnym ramieniu krzyża sygnatura HOSSAUER
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 36 x 36 mm, brąz złocony, brak wstążki
Literatura: Nimmergut 1970

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 404