Rosja, dienga, 1795 EM

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rosja, dienga, 1795 EM

Rosja, dienga, 1795 EM

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:11:20
161598
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, dienga, 1795 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowana moneta, delikatna patyna
Literatura: Bitkin 735, Brekke 100

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 266

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  460 zł
4)  420 zł
5)  300 zł
6)  220 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  105 zł
12)  75 zł
13)  48 zł