Grecja, 20 lepta, 1831

Grecja, 20 lepta, 1831

Grecja, 20 lepta, 1831

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 28-06-2018 22:37:40
161227
Opis: Grecja - I Republika 1828-1831, 20 lepta, 1831
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, uszkodzenia na obrzeżu, rzadkie, wybito jedynie 2.273 sztuki
Literatura: KM 11

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 588

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  240 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł