Polska, odznaka ZPNSP: Związek Polskiego Nauczycielstwa Szkół Powszechnych, z lat 1919-1930

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:51:00
160816
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka ZPNSP: Związek Polskiego Nauczycielstwa Szkół Powszechnych, z lat 1919-1930, jednoczęściowa, z nakrętką sygnowaną M ŁASZCZEWSKI ŁÓDŹ PIOTRKOWSKA 89
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 36 x 22 mm, emalia niebieska

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 476

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł