Polska, S.P.P.H (Spółdzielnia Pracy Produkcyjno - Handlowa) w Łodzi - odznaka pamiątkowa

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:50:40
160815
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, S.P.P.H (Spółdzielnia Pracy Produkcyjno - Handlowa) w Łodzi - odznaka pamiątkowa, sygnatura na nakrętce F. Szczepański Łódź
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 32 x 25 mm, czerowna i niebieska emalia

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 256

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł