Polska, Junackie Hufce Pracy - odznaka za służbę pracy, 1936

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:49:40
160812
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Junackie Hufce Pracy - odznaka za służbę pracy, 1936, Na tle prostokątnej tarczy krzyż, w centrum orzeł i litery JHP, wyżej napis ZA / SŁUŻBĘ / PRACY, niżej kilof i płonący znicz, na bocznych ramionach cyrkiel i młot, z nakrętką sygnowaną M ŁASZCZEWSKI ŁÓDŹ PIOTRKOWSKA 89
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 40 x 26 mm

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 2083

1)  120 zł
2)  115 zł