Polska, odznaka Ogólnopolskiego Cechu Rzeźników-Wędliniarzy

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:49:00
160810
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Ogólnopolskiego Cechu Rzeźników-Wędliniarzy, na rewersie "900", z nakrętką sygnowaną SZZG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36 x 21 mm, emaliowana na biało, czerwono i zielono

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 177

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  48 zł