Włochy, Adam Mickiewicz - medal pamiątkowy z uszkiem, 1955

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rozpoczęcie: 11-06-2018 18:00
Zakończenie: 21-06-2018 22:45:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:45:00
160798
Opis: Włochy, Adam Mickiewicz - medal pamiątkowy z uszkiem, 1955, sygnowane Romagnoli, Aw: Głowa Adama Mickiewicza lekko w lewo i napis ADAMO MICKIEWICZ MDCCXCVIII-MDCCCLV, Rw: Poziomy napis IL COMITATO NAZIONALE PER LE ONORANZE NELI CENTENARIO DELLA MORTE MCMLV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 mm

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 446