Polska, Adam Mickiewicz - owalny medalik pamiątkowy z uszkiem

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:44:20
160796
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Adam Mickiewicz - owalny medalik pamiątkowy z uszkiem, Aw: Głowa wieszcza w prawo i napisy 1798-1898 A. MICKIEWICZ W.O., Rw: Czterowierszowe fragment "Pieśni Filaretów": CYRKLA WAGI I MIARY DO MARTWYCH UŻYJ BRYŁ MIERZ SIŁĘ NA ZAMIARY NIE ZAMIAR PODŁUG SIŁ!
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 x 22 mm

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 570

1)  30 zł