Polska, Stowarzyszenie PAX GEMMA CIVITATIS - plakieta

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:42:40
160793
Opis: Polska - XX w., Stowarzyszenie PAX GEMMA CIVITATIS - plakieta, na stronie odwrotnej wygrawerowany napis X ŁÓDZKA WIOSNA POETÓW Instytut Wydawniczy i Stowarzyszenie PAX
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 75 x 52 mm

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 960

1)  36 zł