Mongolia, 50 mongo, 1925 (AH15)

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 22:06:00
160631
Opis: Mongolia, 50 mongo, 1925 (AH15)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, uszkodzenie cyfrze '0' w nominale
Literatura: KM 7

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 198

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  36 zł