Austria, talar, 1765

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Austria, talar, 1765

Austria, talar, 1765

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 21:58:20
160660
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1765, Hall
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.00 g, ciemna patyna, ładny połysk menniczy na rewersie
Literatura: Dav. 1122, Herinek 470

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 167

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  580 zł
4)  540 zł