Polska, żeton, XVI w.?

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, żeton, XVI w.?

Polska, żeton, XVI w.?

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 21:50:20
160173
Opis: Polska - Gdańsk, żeton, XVI w.?, żeton niewiadomego zastosowania, Aw: przebitka z herbem Gdańska z lwami, w ozdobnym kartuszu, ślady napisu. Rw: przebitka z napisami zamieszczonymi w obwódkach liniowych: 1 1/2 oraz w środku P, dookoła ślady napisu otokowego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, żeton o owalnym kształcie, 35 mm x 33 mm, 15.55 g

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 297

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  240 zł