Polska, grosz, 1717 IGS

Monety średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, grosz, 1717 IGS

Polska, grosz, 1717 IGS

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 21-06-2018 21:14:00
160750
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety pamiątkowe, grosz, 1717 IGS, Drezno, moneta wybita z okazji śmierci matki Augusta, Anny Zofii
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.98 g, zielona patyna, rzadki
Literatura: Kahnt FA 303, Merseb. 1297, Schön 90

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 374

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  490 zł
7)  480 zł
8)  460 zł
9)  370 zł