wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts ..
Zakończenie: 14-06-2018 20:33:40
159314
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts of Georg Wilhelm, 3. wydanie, Kijów 2015 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | ok. 150 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana, skatalogowane i zilustrowane kilkoma tysiącami odmian ortów, stan bardzo dobry |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179