wydawnictwa polskie, Wojciech Kobyliński - Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekc..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:33:20
91673
Opis: wydawnictwa polskie, Wojciech Kobyliński - Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekcji Wojciecha Grabowskiego z Londynu., Warszawa 2006
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 347 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, katalog wystawy na Zamku Królewskim, 1624 medale, każdy z fotografiami + 558 monet bez ilustracji, bardzo ładny stan zachowania

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 469

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł