wydawnictwa polskie, Kazimierz Władysław Stężyński - Bandtke, Numizmatyka Krajowa, przedruk z w..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:32:20
91676
Opis: wydawnictwa polskie, Kazimierz Władysław Stężyński - Bandtke, Numizmatyka Krajowa, przedruk z wydania z 1839 roku, Warszawa 1988
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 159 + 128 stron + 65 tablic + dodatki, format B5, oprawa twarda w półskórek, klasyczna pozycja opisująca i przedstawiająca na 70 tablicach, monety polskie z okresu od Średniowiecza - Bolesław Chrobry do XIX wieku - Aleksander I. Na pierwszych stronach książki znajdują się wyszczególnieni Podskarbiowie Wielcy Koronni i Litewscy. Część I - główna książki to opisy monet, które opatrzone są pięknymi litografiami umieszczonymi na załączonych na końcu tablicach. Część II zawiera tablicę z wyceną monet, tablicę z herbami Podskarbich oraz tablicę 'ewaluacyi monet polskich i litewskich, z wyrażeniem wartości, na monetę podług stopy 1766 roku'. Część III to dodatki które uzupełniają część główną w kolejne cenne informacje. Całość mieści się na 140 stronach i ponad 70 tablicach, piękny stan zachowania

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 65

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  48 zł