Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:32:00
91677
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, pięknie zachowana

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 89

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  50 zł