Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:31:20
91679
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 347 stron formatu A4, twarda oprawa, mnóstwo ilustracji w tekście, najobszerniejszy katalog polskich pieniędzy zastępczych, piękny stan

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 95

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł