wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow,..

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:30:40
91681
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4+, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, piękny stan

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 301

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł
4)  300 zł