wydawnictwa polskie, J. Koziczyński - Banknoty Polskie / Polish paper money - Kolekcja Lucow ,T..

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:30:20
160267
Opis: wydawnictwa polskie, J. Koziczyński - Banknoty Polskie / Polish paper money - Kolekcja Lucow ,Tom III 1919-1939, Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 264 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, rzadki tom największej kolekcji banknotów polskich, liczącej około 2.000 różnych typów banknotów z wieloma egzemplarzami w każdym typie, różniącymi się seriami, najpełniejsza kolekcja z tysiącami ilustracji, bardzo bogaty rys historyczny pieniądza polskiego i powstawania banknotów, piękny stan

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 149

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 200 zł