Polska, odznaka Przysposobienia Wojskowego Rolników

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:36:20
159487
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Przysposobienia Wojskowego Rolników, jednoczęściowa, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 26.5 x 22 mm

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1011

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  24 zł