Niemcy, 32 szylingi, 1795 OHK

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Niemcy, 32 szylingi, 1795 OHK

Niemcy, 32 szylingi, 1795 OHK

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:13:40
154200
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 32 szylingi, 1795 OHK, Hamburg
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18.23 g, złotawa patyna
Literatura: Gaedechens 652 b

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 253

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  130 zł
5)  125 zł