Polska, kopia w miedzi owalnego medalu koronacyjnego (1669)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:07:20
159826
Opis: Polska - MIchał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673, kopia w miedzi owalnego medalu koronacyjnego (1669), sygnowany IH (Jan Höhn młodszy); Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło MICHAEL D G REX PO - M D L RUS PRUS, Rw: Kula z napisem POLONIA pływająca na muszli, powyźej Orzeł i dwie ręce wychodzące z obłoków, jedna z mieczem druga z berłem potrzymujące koronę i tetragram IHWH w języku hebrajskim, wokoło napis DEXTERA DOMINI FECIT VIRTUTEM "\Prawica Pańska dokazała mocy\" - Psalm 118:16
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 44 x 36 mm
Literatura: Racz. 161, H.Cz. 2388 (R5)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 348

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł