Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 20:54:40
159446
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Olkusz, duża głowa króla z długą brodą
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Iger O.98.4.e

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 401

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  105 zł
13)  90 zł