wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:31:20
148218
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 216 stron i 64 tablice, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 502

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł