Polska, odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego "1918 Kaniów"

Polska, odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:23:40
158976
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego "1918 Kaniów", odmiana jednoczęściowa, bez nazwiska wykonawcy na rewersie, nakrętka sygnowana Jan Knedler / Warszawa Nowy Świat 45
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 44 x 42 mm
Literatura: Stela 6.17.b, Sawicki/Wielechowski s. 629

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1075

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł