Niemcy, talar, 1643

Niemcy, talar, 1643

Niemcy, talar, 1643

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:00:20
158994
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy 1635-1666, talar, 1643, Goslar, Aw: Tarcza herbowa, wokoło napis, Rw: Trzy ręce ciągnące liny dzwonu, w tle panorama miasta, wokoło napis
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.05 g, stara, ładna patyna
Literatura: Dav. 6375, Welter 816

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 297

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 450 zł
4)  1 400 zł
5)  1 350 zł
6)  1 300 zł
7)  1 200 zł