Niemcy, talar, 1642

Niemcy, talar, 1642

Niemcy, talar, 1642

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:59:40
158896
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Fryderyk von Celle 1636-1648, talar, 1642, Clausthal
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.93 g, patyna
Literatura: Davenport 6494, Welter 1414

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 221

1)  1 500 zł
2)  1 500 zł