Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 НГ

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:41:40
158750
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 НГ, Petersburg, po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna, kolorowa patyna, niewielkie wyłuszczenie nad nominałem
Literatura: Plage 327, Bitkin 1089, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 428

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  700 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  480 zł
8)  460 zł
9)  370 zł
10)  360 zł