Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Estonia, odznaka pamiątkowa 1 Pułku Huzarów (Ratsarugemendii)
158148
Krzyż emaliowany na czarno, na nim Orzeł ze wstęgą emalio... | II |
2 500 zł szac. 1 500 zł 1475 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, odznaka ZA WALKĘ O SZKOŁĘ POLSKĄ, 1930 - 1939
157923
odznaka w kształcie krzyża, emaliowanego na granatowo, ZA... | II |
— start 300 zł 827 wyświetleń |
0 | zakończona | |
158329
medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-leci... | III+ |
740 zł szac. 600 zł 372 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal, 1882
158628
medal z Wystawy Wszechrosyjskiej w Moskwie 1882 r, Aw: Me... | II-/III+ |
125 zł szac. 200 zł 241 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal
158629
Medal z uszkiem za wojnę 1812 roku | III+ |
520 zł szac. 200 zł 373 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1839
158320
medal sygnowany (G L DIR, C P FEC) z okazji 300.lecia prz... | III |
— start 60 zł 473 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 223 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1785
158321
medal wybity w 1785 roku z powodu śmierci Juliusza Leopol... | III+/II- |
310 zł szac. 300 zł 206 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid ... | III- |
185 zł szac. 250 zł 362 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314
żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez... | III+ |
210 zł szac. 150 zł 166 wyświetleń |
3 | zakończona |