Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem
157915
1) odznaka z Marią Konopnicką, mocowana na szpilę, na str... | II/III |
60 zł szac. 100 zł 310 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 445 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal SETNA ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1917, 1917
157917
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Popiersie en fa... | II+ |
115 zł szac. 120 zł 647 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..
157918
medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego p... | II+ |
720 zł szac. 300 zł 390 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorał..
157919
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji... | I- |
185 zł szac. 300 zł 315 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA URODZIN ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, 1912
157920
sygnowany medal autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersie poet... | II+ |
420 zł szac. 400 zł 260 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, GMACHY MENNICY 1766-1994, 1994
157921
trzy częściowy medal w kapslu autorstwa Andrzeja i Rousan... | I |
210 zł szac. 120 zł 819 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, odznaka za zajęcię 1 miejsca w III mistrzostwach Tatrzańskich Zakopane 3.I..
157922
odznaka za zajęcię 1 miejsca w III mistrzostwach Tatrzańs... | II- |
55 zł szac. 60 zł 268 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka ZA WALKĘ O SZKOŁĘ POLSKĄ, 1930 - 1939
157923
odznaka w kształcie krzyża, emaliowanego na granatowo, ZA... | II |
— start 300 zł 838 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 odznak o tematyce religijnej - Lwów
157924
w skład zestawu wchodzą odznaki upamiętniające konkres eu... | II-/II+ |
105 zł szac. 150 zł 504 wyświetleń |
2 | zakończona |