Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Włochy, 2 liry, 1915
158170
| II- |
60 zł szac. 100 zł 170 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
158127
medal sygnowany I L OEXLEIN F, wybity w 1747 roku z okazj... | III+ |
960 zł szac. 1 600 zł 313 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
157901
sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUS... | II/II+ |
120 zł szac. 200 zł 651 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem
157915
1) odznaka z Marią Konopnicką, mocowana na szpilę, na str... | II/III |
60 zł szac. 100 zł 308 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 226 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902
157926
Popiersie w prawo, na odcięciu rękawa C. MAKOWSKI 1902 r. | II- |
300 zł szac. 500 zł 460 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, stater, 527 rok (230 ne)
158296
Aw: Popiersie Sauromatesa w prawo, ΒΑCΙΛΕΩC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ; R... | III- |
— start 60 zł 148 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 136 pne
158134
Aw: Głowa Romy w prawo, za nią TRIO, przed nią X; Rw: Dwa... | III+ |
— start 240 zł 243 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 110-110 pne
158135
Aw: Głowa Romy w prawo; Rw: Wiktoria w trydze w prawo, w ... | II |
— start 450 zł 208 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 100 pne
158136
Aw: Popiersie Minerwy w hełmie w lewo, RVLLI; Rw: Wiktori... | III+ |
— start 270 zł 135 wyświetleń |
0 | zakończona |