Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, denar, ok. 1185/90-1201
140421
W 4 polach dwunitkowego krzyża napis B-O-L-I / Dwie posta... | III+ |
290 zł szac. 120 zł 797 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, ort, 1752 E
158165
na rewersie PRUSS, litera S na odcięciu ramienia | III+ |
290 zł szac. 250 zł 273 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, talar (Konventionstaler), 1820 I G S
158303
| III |
290 zł szac. 300 zł 238 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Kursu Dla Wyższej Administracji w Warszawie
157906
w centralnej części Orzełek w okręgu pokrytym czerwoną em... | II- |
290 zł szac. 100 zł 429 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, plakieta prymasa Królestwa Polskiego Jana Pawła Woronicza, 1852
157929
sygnowany przez Antoniego Henryka Stattlera; Głowa duchow... | II- |
290 zł szac. 300 zł 206 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 108-107 pne
158208
Aw: Głowa Pietas w prawo, za nią PIETAS, Rw: Jeden z brac... | II/II- |
300 zł szac. 500 zł 259 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1842
158042
św. Jerzy w płaszczu | III/III- |
300 zł szac. 250 zł 275 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1936
158058
Józef Piłsudski | I-/II+ |
300 zł szac. 150 zł 290 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 455 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902
157926
Popiersie w prawo, na odcięciu rękawa C. MAKOWSKI 1902 r. | II- |
300 zł szac. 500 zł 466 wyświetleń |
1 | zakończona |