Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, plakieta niesygnowana - Staniszław Staszic
157931
Popiersie w lewo | III+ |
310 zł szac. 400 zł 292 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, plakieta IV Sartakiady PW, 1963
157925
Warszawska Syrenka, poniżej napis MISTRZOWI IV SPARTAKIAD... | II |
105 zł szac. 120 zł 273 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, dukat, 1727
158605
| II+ |
1 450 zł szac. 1 500 zł 547 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, 15 rubli, 1897
157632
| II- |
2 500 zł szac. 2 600 zł 486 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, 15 rubli, 1897
157634
| II- |
2 500 zł szac. 2 600 zł 417 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w. pne
158297
Aw: Dwa pilei dioskurów nad którymi gwiazdy, Rw: tyrs wok... | III |
85 zł szac. 80 zł 208 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340-325 pne
158294
Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, u dołu ΠΑΝ | III |
65 zł szac. 60 zł 136 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 108-115
158298
Aw: Popiersie władcy w prwao, w wieńcu laurowym na głowie... | III |
90 zł szac. 100 zł 202 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Persja, drachma, 29 rok panowania (AD 619-620)
158011
Aw: Popiersie króla w koronie w prawo; Rw: Płonący ołtarz... | I |
260 zł szac. 250 zł 276 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Persja, drachma, 37 rok panowania (AD 627-628)
158012
250 zł szac. 250 zł 452 wyświetleń |
4 | zakończona |